Kameralne osiedle domów jednorodzinnych pod Skawiną.

Lokalizacja:

Gołuchowice

Cena:

890 000 zł

Rodzaj nieruchomości:

dom wolnostojący

Powierzchnia:

130 m2

Magdalena Baranowska

tel. 502 209 329
mb@goodproperties.pl

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wolnostojące domy w stanie deweloperskim, o pow. 130 m2. To nowa, kameralna inwestycja, położona w Gołuchowicach, tuż pod laskiem. Jest to świetna oferta dla rodzin z dziećmi.


Na parterze domu znajdują się jasna kuchnia, salon z częścią jadalną, wc i hall.  Z wiatrołapu wchodzi się bezpośrednio do garażu. Dół jest bardzo jasny, dzięki oknom od strony południowej i szerokiemu wejściu na taras. Na piętrze znajdują się cztery sypialnie i łazienka. Górę można swobodnie dostosować do potrzeb rodziny (np. może zostać zaaranżowana tak większa sypialnia rodzicielska i dwa pokoje dla dzieci).

Domy wykonane będą z wysokiej jakości materiałów, które obniżają ilość energii niezbędnej do ich ogrzania (m.in. okna trzyszybowe, wysokiej jakości dachówka, pustak i ocieplenie budynku). Całość będzie ogrzewana podłogowo (gazowe ogrzewanie). W nieruchomości będzie dodatkowo rozprowadzona instalacja pod alarm i odkurzacz centralny. Działka ogrodzona. Domy podłączone do kanalizacji.

Budynki posadowione będą w drugiej linii zabudowy, co gwarantuje ciszę i spokój, mimo bliskości drogi głównej. Niespełna 200 m dzieli inwestycję od przystanku autobusowego (autobus 213 dojeżdżający do Czerwonych Maków). W odległości 800 m przebiegać będzie obwodnica Skawiny, która pozwoli ominąć korki. 4 minuty zajmuje dojazd do Skawiny, gdzie można korzystać z nowopowstałego Park & Ride, pod stacją PKP. Dojazd pociągiem do centrum Krakowa zajmuje 15 minut. 

W tym etapie powstaną trzy budynki. Każdy z domów będzie posadowiony na działce o wielkości ok. 5 arów. Zakończenie przewidziane jest na IV kwartał 2021 roku.

Cena: 890 000 PLN
metraż: 130 m2
działka: ok 5 arów

Zapraszam do obejrzenia!
Magdalena Baranowska 
tel. 502 209 329
mb@goodproperties.pl

Przedstawiona  oferta  ma  charakter  informacyjny,  nie  stanowi  oferty  handlowej  w  rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Menu