Trzypokojowe z tarasem na granicy Krakowa i Zielonek. Dobra cena!

Lokalizacja:

Kraków, Prądnik Biały/ Zielonki, ul. Wiarusa 11

Cena:

420 000 zł

Rodzaj nieruchomości:

mieszkanie

Powierzchnia:

61,7

Magdalena Baranowska

tel. 502 209 329
mb@goodproperties.pl

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Prezentujemy Państwu ofertę mieszkania po generalnym remoncie, w kameralnym budynku, przy ul. Wiarusa, na granicy Krakowa i Zielonek. Jest to świetna oferta dla rodziny z dzieckiem lub pary.

Nieruchomość, o powierzchni 61,7 m2, składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i przedpokoju. Z salonu można wyjść duży taras i cieszyć się poranną kawą w słońcu. Mieszkanie jest bardzo jasne i otoczone zielenią.

Mieszkanie przeszło generalny remont w tym roku, od tego czasu nie było zamieszkane. Do idealnego stanu brakuje odnowienia trasu ( trzeba na nowo położyć płytki i barierki). Wymaga to od przyszłego właściciela nakładu finansowego w wysokości 10 000 zł, co zostało uwzględnione w obniżonej cenie nieruchomości.

Kuchnia została wyposażona w nowe meble i nowy sprzęt AGD (lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, pralka). Łazienka zrobiona na nowo. Mieszkanie świeżo wymalowane, położone nowe panele i flizy, zrobione podwieszane sufity wraz z oświetleniem. W większej sypialni szafa w zabudowie. Zamontowano wysokiej klasy energooszczędne akumulacyjne dynamiczne piece, które w znaczący sposób ograniczają zużycie energii elektrycznej (opłaty za październik i listopad wynoszą ok. 80 zł).

Nieruchomość położona jest na wysokim parterze (pod spodem lokal usługowy) budynku z 2001 roku. W budynku tylko dwa mieszkania, dzięki czemu jest w nim cicho i spokojnie. Dodatkowym atutem jest brak czynszu administracyjnego.

W okolicy pełna infrastruktura. Najbliższy sklep znajduje się 50 m od bloku, większy market 1 km. Przedszkole i żłobek oddalone są o około 1 km. Dojazd do skrzyżowania ul. Łokietka z ul. Opolską zajmuje samochodem 3 minuty (2 km). Najbliższe przystanek autobusowy oddalony jest o 500 m od  nieruchomości ( przy ul. Łokietka). Odległość od Nowego Kleparza wynosi 4,3 km.

Cena: 420 000 zł

Zapraszam do obejrzenia!
Magdalena Baranowska 
tel. 502 209 329
mb@goodproperties.pl

Przedstawiona  oferta  ma  charakter  informacyjny,  nie  stanowi  oferty  handlowej  w  rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. 

Menu