ul. Gaik, Tonie, Prądnik Biały, Kraków

Lokalizacja:

ul. Gaik, Tonie, Prądnik Biały, Kraków

Cena:

420 000 zł

Rodzaj nieruchomości:

mieszkanie

Powierzchnia:

49 m2

Magdalena Baranowska

tel. 502 209 329
mb@goodproperties.pl

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Prezentujemy Państwu ofertę mieszkania w pełni wyposażonego, z bardzo ładnym ogródkiem, przy ul. Gaik. Jest to świetna oferta dla pary. Wystarczy wziąć ze sobą walizki!

Nieruchomość, o powierzchni 49 m2, składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju i garderoby. Z salonu wychodzi się do ogródka (45 m2). Tam w ciepłe dni można delektować się lampką wina albo poranną kawą.

Mieszkanie zostało wykończone przez właścicieli w dobrym stylu, z dbałością o szczegóły. Jest jasne i słoneczne. Wyposażenie nieruchomości jest bardzo dobre jakościowo i zadbane. W kuchni znajdują wszystkie niezbędne sprzęty agd (piekarnik z mikrofalówką, zmywarka, lodówka, płyta indukcyjna). Dzięki zaprojektowaniu garderoby i umieszczeniu sporej szafy w sypialni, część dzienna jest bardzo przestronna. 

W okolicy pełna infrastruktura. 150 m do przystanku autobusowego. 800 m do większego sklepu. Wokół zielono, niska zabudowa. Wjazd na obwodnicę zajmuje ok. 3 min. Odległość od ścisłego centrum Krakowa wynosi 8 km.

Nieruchomość położona jest na parterze kameralnego, zamkniętego osiedla z 2016 roku. W budynku znajdują się tylko cztery lokale. Do każdego z nich prowadzi niezależne wejście. W cenie mieszkania sprzedawane jest miejsce parkingowe.

Zapraszam do obejrzenia!
Magdalena Baranowska 
tel. 502 209 329
mb@goodproperties.pl

Przedstawiona  oferta  ma  charakter  informacyjny,  nie  stanowi  oferty  handlowej  w  rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. 

Menu