ul. Miechowity, Olsza, Kraków

Lokalizacja:

ul. Miechowity, Olsza, Kraków

Cena:

1300 zł/m-c

Rodzaj nieruchomości:

mieszkanie

Powierzchnia:

24 m2

Magdalena Baranowska

tel. 502 209 329
mb@goodproperties.pl

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu kawalerki idealnej dla pary lub singla blisko centrum. Jest w pełni wyposażona i odświeżona. Do wejścia od 1. maja.

Mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Miechowity, na Olszy. Dojazd do centrum zajmuje maksymalnie 10 minut. Przystanek autobusowy zlokalizowany jest  100 m od bloku. Pięć – siedem minut (1 przystanek autobusowy) trwa dojście do Capgemini, Krokusa i Serenady. Prowadzi również do nich ścieżka rowerowa. W okolicy pełna infrastruktura. Pod blokiem sklep, bar, piekarnia. Świetny dojazd dla studentów m.in. UR, UEk, PK.

Nieruchomość składa się z przestronnego pokoju, łazienki i przedpokoju z wnęką kuchenną. Położona jest na 3 piętrze, czteropiętrowego bloku, w drugiej linii zabudowy. Mimo bliskości głównych ulic jest więc cicho, a wszędzie blisko.

Właścicielom nie przeszkadzają zwierzęta i palacze 🙂 Okres wynajmu do ustalenia. Możliwość negocjacji ceny w zależności od długości tego okresu.

Metraż: 24 m2
Cena: 1300 zł + media
Kaucja: 1300 zł

Zapraszam do obejrzenia!
Magdalena Baranowska 
tel. 502 209 329
mb@goodproperties.pl

Przedstawiona  oferta  ma  charakter  informacyjny,  nie  stanowi  oferty  handlowej  w  rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. 

Menu