OUR PROPERTIES

GOOD PROPERTIES

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

SPRZEDAŻ W TRZECH KROKACH

KROK 1

Podczas pierwszego spotkania chcemy poznać Wasze potrzeby i oczekiwania. Są one dla nas najważniejsze! To od nich zależy plan działania i dalsze kroki.

Rozmawiamy o wartości nieruchomości, procesie sprzedaży i przebiegu transakcji. Gdy wszystko jest jasne, podpisujemy umowę pośrednictwa.

KROK 2

To już nasza pasja. Coś, co stanowi najważniejszą część naszej pracy. To od niej zależy szybkość sprzedaży i Wasz zysk.

Ustalamy wspólnie z Wami szczegóły dotyczące procesu sprzedaży (przygotowanie nieruchomości do sprzedaży m.in. home staging, sesja fotograficzna, kampania reklamowa, obsługa potencjalnych klientów).

KROK 3

To najważniejszy etap dla Was. W nim ustalane są wszelkie kwestie związane ze sprzedażą nieruchomości i dochodzi do finalizacji transakcji.
Będziemy Wam towarzyszyć na każdym etapie: w trakcie negocjacji cen i warunków sprzedaży, przygotowując niezbędne dokumenty do umowy, w kancelarii notarialnej i przekazując nieruchomość nabywcy.

Możecie liczyć na nasze doświadczenie.

ZAKUP W TRZECH KROKACH

KROK 1

Podczas pierwszego spotkania, chcemy poznać Wasze potrzeby. Są one dla nas najważniejsze! Rozmawiamy o Waszych oczekiwaniach związanych z nieruchomością.

Ustalamy priorytety i przedstawiamy plan naszej pracy. Gdy wszystko jest jasne, podpisujemy umowę pośrednictwa.

KROK 2

To już nasza pasja. Coś, co stanowi najważniejszą część naszej pracy. Wyszukujemy w gąszczu ofert te, które spełniają Wasze wymagania. Osobiście oglądamy je i sprawdzamy stan prawny.

Przygotowujemy dla Was raport, na podstawie którego wybieramy najciekawsze nieruchomości. Towarzyszymy Wam podczas spotkań, służymy radą przy dokonywaniu wyboru.

KROK 3

To najtrudniejszy moment dla Was, oferujemy więc wsparcie przy finalizacji transakcji.

Będziemy Wam towarzyszyć na każdym etapie: w trakcie negocjacji ceny i warunków zakupu, przygotowując niezbędne dokumenty do umowy, przy współpracy z kancelarią notarialną i doradcami finansowymi, odbierając nieruchomość od sprzedającego.

KNOWLEDGE BASE

CONTACT

CONTACT DETAILS

ul. Ujastek 5B (AURUM)
31-752 Kraków

+48 502 209 329

info@goodproperites.pl

WRITE TO US

    Menu